قوانین و مقررات

۱- خدمات و محتویات وب سایت، تنها برای استفاده شخصی و غیر تجاری شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در وب سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در وب سایت خود استفاده کند. در صورت تمایل به استفاده از سرویس ها و محتویات وب سایت جهت مقاصد تجاری حتما باید از قبل ما را مطلع ساخته و با ما تماس بگیرید. استفاده از محتویات سایت گروه نرم افزاری گیت سافت برای وب سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مد نظر نباشد با ذکر منبع و آدرس وب سایت مجاز است.

۲- کاربران می بایست هنگام ثبت نام و سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل پر کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

۳- پس از تکمیل خرید، در سریع ترین زمان ممکن محصول مورد سفارش برای شما ارسال خواهد شد.

۴- شما به ما اطمینان می دهید که از این وب سایت برای رسیدن به مقاصدی که بر خلاف شرایط استفاده از “سایت گروه نرم افزاری گیت سافت” می باشد استفاده نخواهید کرد. شما از “سایت گروه نرم افزاری گیت سافت” به گونه ای که باعث آسیب دیدن، از کار انداختن یا معیوب ساختن وب سایت شود استفاده نخواهید کرد. همچنین شما مجاز به تلاش برای دسترسی به اطلاعات، محتویات یا ورودی هایی که عمداً به طور متعارف در دسترس قرار نگرفته یا از طریق صفحات سایت ارائه نشده اند نیستید.

۵- سایت گروه نرم افزاری گیت سافت به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. همچنین متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.

۶- این توافق نامه تحت قوانین کشور ایران مقرر گشته و ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سایت گروه نرم افزاری گیت سافت از سوی کاربر است.

۷- تعهد پشتیبانی شامل آموزش بصورت تلفنی ، بروزرسانی خودکار امکانات و رفع خطاهای برنامه نویسی در مدت پشتیبانی می باشد. لازم به ذکر است پس از اتمام دوره مدت پشتیبانی در صورت تمایل مشتری جهت تمدید دوره پشتیبانی ، فاکتور جدیدی مبنی بر پشتیبانی سال جدید برای مشتری ارسال خواهد شد که پس از پرداخت آن فاکتور دوره پشتیبانی شروع خواهد شد.

۸- آموزش نرم افزار از طریق تلفن و یا فیلم های آموزشی (داخل وب سایت گروه نرم افزاری گیت سافت) می باشد و در صورت نیاز به جلسات آموزشی بصورت حضوری ، هزینه برگزاری جلسات آموزشی و ایاب و ذهاب به عهده مشتری می باشد که بصورت فاکتور مجزا برای مشتری ارسال می گردد.

۹- گروه نرم افزاری گیت سافت هیچگونه تعهدی در قبال اشکالات مربوط به شبکه کامپیوتری و مسائل ایجاد شده توسط نرم‌افزارهای دیگر را نخواهد داشت.

۱۰- با توجه به اینکه سرویس های اطلاع رسانی همچون سرویس ارسال پیامک و … وابسته به شرکت های دیگر می باشند، گروه نرم افزاری گیت سافت هیچ گونه مسئولیتی در قبال ارسال موفق یا ناموفق اطلاعات ندارد.

۱۱- مشتری پس از فراگیری آموزش‌های اولیه موظف به حفاظت از اطلاعات به وسیله تهیه پشتیبان داده و بک آپ گیری روی هارد و یا سی دی بـصورت روزانه و هفتگی بوده و در صورت عدم استفاده از فرآیند مذکور، گروه نرم افزاری گیت سافت هیچگونه مسئولیتی در قبال اطلاعات از دست رفته نخواهد داشت.

۱۲- گروه نرم افزاری گیت سافت مجاز است تا در صورت صلاحدید و بدون اطلاع قبلی نسبت به بروزرسانی قوانین سایت اقدام نماید و حق هرگونه اعتراض را از اشخاص ثالث سلب می نماید.