خدمات

خدمات توسعه نرم افزار – برنامه نویسی – بومی سازی – مدیریت اطلاعات

 

دستیابی به نرم افزارهای کارا و با کیفیت مناسب و پاسخگوی همه نیازهای موجود، برخلاف ظاهر ساده آن، کاری بسیار دشوار است. با توجه به تعداد زیاد نرم افزارهای کاربردی مختلف در زمینه های گوناگون که هریک با توجه به زمینه تخصصی نرم افزار دارای مزایا و معایبی هستند، همواره نیاز به تولید نرم افزار برحسب نیازهای فعلی مجموعه شما و سفارشی کردن قابلیتهای استاندارد نرم افزارهای موجود از موارد اجتناب ناپذیر در صنعت نرم افزار بوده است.

تولید نرم افزار فرآیندی است که در صورت عدم مبتنی بودن بر فرآیندهای مهندسی نرم افزار ، نه تنها از مسیر اصلی خود که دستیابی به یک نرم افزار کارآمد جهت مدیریت امور در نظر گرفته شده می باشد، دور می شویم ، بلکه مشکلات مجموعه ، نسبت به حالت سنتی، گاهی تا چندین برابر افزایش می یابد. از طرفی نگهداری نرم افزار که همواره یکی از مهمترین خدماتی است که باید به مشتری ارائه شود، به سختی انجام شده و در پاره ای از مواقع غیر ممکن می شود.

تحلیل و طراحی دقیق و مبتنی بر بررسی نیازهای مشتری اولین گام و مهمترین گام در فرآیند تولید و توسعه نرم افزار می باشد. این تحلیل و طراحی باید بگونه ای انجام شود که نیازهایی که مشتری به علل مختلف از قبیل عدم آشنایی با سیستم های نرم افزاری با آنها برخورد نداشته است و تولید کننده نرم افزار به علت عدم آشنایی با فرآیند کاری مشتری شناختی نسبت به آن نداشته است، به راحتی ، در طی زمانی کوتاه و با هزینه کم قابل تعبیه در سیستم باشد.

انتخاب بستر مناسب جهت تولید نرم افزار یکی دیگر از گامهای اساسی در تولید نرم افزار می باشد. انتخاب زبانهای برنامه نویسی مناسب و به روز، تکنیکهای پیشرفته ذخیره سازی و بازیابی اطلاعات ، نوع پایگاه داده  مورد استفاده در تولید و … همگی از عوامل تاثیر گذار در محصول تولید شده می باشند.

گیت سافت با در اختیار داشتن نیروهای کارآمد و متخصص جوان در امر توسعه و تولید نرم افزار با استفاده از آخرین دانش و تکنولوژی روز سعی نموده است تا با ارائه خدمات حرفه ای به سازمان ها، شرکت ها ، موسسات و اشخاص حقیقی و حقوقی در جهت رفع نیازهای نرم افزاری و ایجاد بستر مناسب IT  قدم بردارد این شرکت با تکیه بر اصول مهندسی نرم افزار و با استفاده از جدیدترین و مناسبترین روشها آمادگی دارد طراحی ، برنامه نویسی و اجرائی نمودن پروژه های نرم افزاری را طبق نیازهای واقعی شما بعهده گیرد .

خدمات قابل ارائه در بخش نرم افزار به شرح زیر می باشد :

 • طراحی و برنامه نویسی کلیه نرم افزارهای مبتنی بر وب ( Web Application)
 • طراحی و برنامه نویسی کلیه نرم افزارها تحت ویندوز ( Windows Application )
 • طراحی و برنامه نویسی کلیه نرم افزارهای قابل اجرا بروی انواع تلفن های همراه (Mobile Application)

اغلب سازمانها، مراکز و شرکتهای ایرانی در فرآیندهای داخلی خود، نیازمندیهای خاص خود را دارند که می بایست در سیستم های نرم افزاری آنها پیش بینی گردد و خرید محصولات نرم افزاری آماده بصورت بسته نرم افزاری جوابگوی نیاز آنها نیست. بدین منظور ما نیازمندیهای خاص مشتریان را در نرم افزار بومی سازی نموده و در غالب برنامه های کاربری خاص به آنها ارائه می کنیم.

لیست برخی از خدمات ما در این زمینه به شرح زیر است :

 • تولید نرم افزار کاربردی سفارش مشتری (سامانه هوشمند ، سامانه اطلاعات مدیریت و …)

– معماری نرم افزار و معماری اطلاعات
– نیازسنجی
– تحلیل و طراحی
– پیاده سازی و برنامه نویسی
– کنترل کیفیت
– استقرار، نصب و راه اندازی
– آموزش راهبری و کاربری
– پشتیبانی و نگهداری فنی
– مدیریت پروژه نرم افزاری

 • طراحی و اجرای وب و سامانه مدیریت محتوا

– طراحی وب سایت
– سیستم مدیریت محتوا (CMS)

 • پیاده سازی راه حل های جامع فناوری اطلاعات مبتنی بر وب
 • مشاوره و مدیریت پروژه فناوری اطلاعات
 • ارائه سرویس ها و خدمات Online
 • طراحی و بکارگیری پایگاه و بانک اطلاعاتی
 • مشاوره رایگان به مشتریان جهت اتخاذ بهترین راهکارهای نرم افزاری
 • پشتیبانی و توسعه محصولات تولید شده